درباره الحمرا

شرکت قلمرو دانش ایرانیان یکی از زیر مجموعه‌های گروه شرکت‌های یثربی می‌باشد، که در سال 1388 تاسیس و مجوز های لازم در جهت تولید تنباکو معسل میوه ای را از مرکز برنامه ریزی دخانیات کشور اخذ نموده است.

این شرکت پس از سال‌ها تولید موفق در کشورهای امارات، ترکیه، عراق و صادرات به اروپا اکنون در ایران با تکیه بر دانش فنی متخصصین مجرب و متعهد و خط تولید تمام مکانیزه و منطبق بر آخرین تکنولوژی روز دنیا با برند های الحمرا و افندی پا به عرصه تولید گذاشته است.

ماموریت برندهای ما تولید تنباکوهای معسل سالم، با کیفیت و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک وارداتی تحت لیسانس کشورهای اروپایی با استانداردهای غذائی است که در این راه توانسته‌ایم از مضرات مصرف تنباکوی معسل تا حد زیادی کاسته و محصولی با حداقل زیان را تولید نماییم.

 

همچنین در این راه با اخذ تاییدیه آزمایشگاهی از مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، نقش مؤثری در تولید محصول با کیفیت ایفا نموده و همواره در تلاشیم با افزایش مستمر کیفیت، حفظ سلامتی مصرف کنندگان را مورد توجه ویژه قرار دهیم.

قلمرو دانش در حال حاضر بیش از 100 طعم مختلف با برندهای الحمرا و افندی را تولید و در بسته بندی‌های 50، 250 گرمی و یک کیلویی را در ایران و 10 کشور دیگر به فروش می‌رساند.

چشم انداز این شرکت حضور در قله صنعت تنباکوی معسل در جهان می‌باشد.

مجوز و گواهینامه‌ها